Forum Mesajları

space
23 Şub 2021
In Foruma Hoş Geldiniz
HARMONYOS ALACAK TELEFONLAR Huawei Mate 40 Huawei Mate 40 Pro Huawei Mate 40 Pro+ Huawei Mate 40 RS Porsche Design Huawei Mate X Huawei Mate Xs Huawei Mate X2 Huawei P40 Huawei P40 Pro Huawei P40 Pro+ Huawei Mate 30 4G Huawei Mate 30 Pro 4G Huawei Mate 30 5G Huawei Mate 30 Pro 5G Huawei Mate 30 RS Porsche Design Huawei Nova 8 Huawei Nova 8 Pro Huawei Nova 7 Pro 5G Huawei Nova 7 5G Huawei Nova 7 SE Huawei P30 Huawei P30 Pro Huawei Mate 20 Huawei Mate 20 Pro Huawei Mate 20 X 4G Huawei Mate 20 X 5G Huawei Mate 20 RS Huawei Nova 6 5G Huawei Nova 6 SE Huawei MatePad Pro Huawei MatePad Pro 5G Honor Tablet V6 Huawei Watch GT 2 Pro Huawei Watch GT 2e Huawei Watch GT 2
HarmonyOS, akıllı telefonlara geliyor.
Huawei, kendi geliştirdiği HarmonyOS 2.0 işletim sisteminin önümüzdeki nisan ayında akıllı telefonlar content media
0
0
1
space
21 Şub 2021
In Foruma Hoş Geldiniz
Google Play Store + App Store: Join Clash 3D Among Us DOP 2 Sushi Roll 3D Project Makeover Roof Rails Phone Case DIY Oh God Hit Master 3D Stacky Dash
2021 Ocak Ayında En Çok İndirilen Oyunlar content media
0
1
5
space
21 Şub 2021
In Foruma Hoş Geldiniz
Dünyanın en büyük 74 ekonomisi olan Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika ülkeleri üzerinden yapılan araştırmada, Nijerya yüzde 33 kripto para kullanımıyla ilk sırada yer aldı. En çok kripto para kullanan ülkeler sıralamasında Vietnam yüzde 21 ile ikinci, Filipinler yüzde 20 ile üçüncü sırada yer alırken, Türkiye yüzde 16 ile dünyada dördüncü ve Avrupa'da ilk sırada yer aldı.
Dünya'da en çok kripto kullanan ülkeler content media
0
0
3
space
18 Şub 2021
In Foruma Hoş Geldiniz
İOS 14.5 İLE YENİ EMOJİLER GELİYOR , APPLE KANI ORTADAN KALDIRDI, AİRPODS MAX'İ EKLEDİ AİRPORDS MAX'in simgesi eklendi ve Şırıngada bulunan kan artık bulunmuyor. İOS 14.5 'KALPLERİ SARACAK' Kalplerinizi ısıtacak, aşkınızı en ateşli şekilde ifade edebileceğiniz emojiler yer alacak. iOS 14.5 güncellemesinin mart ayında kullanıma sunulması bekleniyor. Ancak Apple'dan buna yönelik bir doğrulama yok. Henüz ikinci betası yayınlanan sürümün daha başka emojilerle desteklenmesi ise muhtemel.
Yepyeni Emojiler Yakında Sizlerle content media
0
0
4
space
17 Şub 2021
In Foruma Hoş Geldiniz
O kadar laf kalabalığına hiç gerek yok kısa ve öz şekilde ;Apple yılı 58,8 milyon iPad ile tamamlarken, Samsung 31 milyon, Huawei 16,3 milyon adet satış yaptı.
En Çok Satan Tablet Markaları content media
0
0
5
space
17 Şub 2021
In Foruma Hoş Geldiniz
Volvo, Lotus ve Polestar gibi üreticilerin sahibi olan Çinli Geely'nin üyesi Terrafugia, 2011 yılından beri geliştirdiği Transition isimli uçan otomobili için ABD Federal Havacılık İdaresi'nden (FAA) onay aldı.
Uçan Arabalar ABD Federal Havacılık İdaresi'nden (FAA) onay belgesi almayı başardı. content media
0
0
4
space
17 Şub 2021
In Foruma Hoş Geldiniz
İsveç merkezli online müzik platformu Spotify, bu modelin salgın sona erdiğinde de devam edeceğini açıkladı. Spotify çalışanları, nereden çalışmak istediğini yöneticilerine bildirebilecek ve ofise gelip gelmeme kararı çalışanlara bırakılacak. Yaptığı görev gereği uzaktan çalışması mümkün olmayan birimler için geçerli olamayacak.
Evden Çalışmak Ne Güzel content media
0
0
7
space
17 Şub 2021
In Foruma Hoş Geldiniz
"İstenmeyen SMS, sesli arama, e-posta gibi iletilerin önüne geçmek için hizmete açtığımız İYS'ye vatandaşlarımız büyük ilgi gösterdi. 2 milyonun üzerinde vatandaşımız İYS'ye girerek onaylarını kontrol etti, 32,2 milyon ret ve 300 bine yakın onay işlemi gerçekleşti."
0
0
9
space
16 Şub 2021
In Foruma Hoş Geldiniz
Yeni üretilen cihaz, bir yüzük veya bilezik gibi takılabilecek esnekliğe sahip. Vücudun doğal ısısından yararlanan cihaz, iç sıcaklığı elektriğe dönüştürmek için termoelektrik jeneratörlerinden güç alıyor. Colorado Boulder Üniversitesi'nin makine mühendisliği bölümünden ve araştırmanın yazarlarından Doç. Dr. Jianliang Şiao, "Gelecekte, giyilebilir elektronik cihazlarınıza batarya eklemek zorunda kalmadan enerji sağlamayı amaçlıyoruz." ifadelerini kullandı.
İNSAN VÜCUDU ENERJİ ÜRETİYOR content media
0
0
5
space
10 Oca 2021
In Foruma Hoş Geldiniz
Biliyorsunuz ki şu günlerde whatsaap ın 08 Şubat 2021 tarihinden sonra Gizlilik İlkeleri sözleşmesi yapacağını duymayanınız kalmamıştır. 08 Şubat'a kadar sözleşmeyi kabul etmeyeler artık 08 Şubattan sonra kullanamayacak Peki bu whatsapp bizden ne istiyor; Hesap bilgileri Mesajlar Bağlantılar Durum bilgisi İşlem ve ödeme verileri gibi bilgilere erişim onayı vermemizi istiyor. Mark Zuckerberg amcamız neden bizden bu tür verileri istiyor olabilir sizce ben söyleyeyim size; Facebook eskisi gibi reklam geliri elde etmekte güçlük çekiyor. Whatsapp artık yapay zeka teknolojisi ile sizin yazışmalarınızdan ve konuşmalarınızdan yararlanarak Facebook ya da Instagram'a veri olarak paylaşıp bu yazışmaları 3'üncü parti şirketlere sizin onayınız olmadan satabilecek. Geçmiş yıllarda Facebook gibi kötü bir sicile sahip bir firmanın bu denli işler yapması ister istemez tedirgin etmekte. Beni soracak olursanız ben 08 Şubat tarihine kadar kullanırım. O zamana kadar bir farklı bir gelişme olmaz ise o saatten sonra kullanmam. Whatsaap ın yapabildiği işleri başka uygulamalarda yapabiliyor. Kullanabileceklerimiz arasında #Bip #dedi #telegram gibi uygulamalar varken onları kullanırım .
Ya Sev Ya Terk Et (whatsapp) İçerir content media
2
0
3

space

Weitere Optionen